Garanti Belgesi: İmalatçı – üretici veya ithalatçıların, sattıkları, ürettikleri ve /veya ithal ettikleri mallar için düzenlenen ve malın garanti süresi içerisinde meydana gelebilecek arızalarının en az iki yıl süreyle veya özelliği nedeniyle belirlendiği ölçü birimi içerisinde, ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilmesinin, tamirinin, bedel iadesinin veya bedel indiriminin taahhüt edildiğini ve satıcı ile tüketicinin yükümlülüklerini gösteren belgeyi satış esnasında size teslim etmekteyiz.

Bu belge ile ürün karnesi tutulmakta ve iki yıl boyunca arıza durumunda ücretsiz bakım onarım veya gerekirse değiştirme yapılmaktadır.

Merkez binamızda verilen bütün ürünlerimizin ürün karnesi tutulmaktadır.

Garanti süresi içerisindeki ürünleriniz Arıza bakım ve onarım durumunda formalitelerle uğraşmaksızın sadece makine serino su yeterli olup garanti kapsamı içerisinde prosedürüne uygun olarak ücretsiz hizmet verilmektedir.

MAKSER ithal ettiği parasayma makinaları için; kullanım ömürleri süresince satış sonrası montaj, bakım ve onarım hizmetlerini MAKSER tarafından kurulmuş bulunan tesisleri içerisinde gerçekleştirir.

Firmamız Bankers, Jinli ve Yinli para sayma makinaları ve Evrak imha makinalarının Türkiye mümessillidir. Makser Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti gerek uzman satış kadrosu, gerekse konusunda 27 Yıldır tecrübeli teknik servisimiz ile piyasanın en etkin ve belirleyici firması konumundadır.

Deneyimlerini her zaman müşterileri ile paylaşan firmamız, ülkemizin büyük kuruluşları ile sürekli çalışmaktadır. Sizleri de seçkin müşterilerimiz arasında görmek hedefimizdir. İnternet ortamında artık sizlere daha yakın olduğumuzu düşünüyoruz